Official Store of the Mazovian Center of Microorganisms ProBio Emy, Microorganism for agriculture, animals, poeple and homeSite map

Wyroby

There are no products in this category

Algi mikroorganiczne™  unikalny naturalny kosmetyk, który składa się jedynie z dwóch niezwykle cennych składników takich jak: Algi (Ascophyllum nodosum) i ProBio Puder.

Algi: zawierają pełną gamę składników odżywczych, soli mineralnych i witaminy C, E, K, prowitaminę A oraz witaminy z grupy B; Są bogate w makro i mikroelementy (cynk, wapń, magnez, potas, sód, siarka, jod, fosfor, miedź, selen) polisacharydy oraz niezbędne nienasycone tłuszcze. Ascophyllum nodosum to są glony rosnące na powierzchni kamieni i skał Północnego Atlantyku. W produkcji nie są używane jakiekolwiek produkty spalania szkodliwe dla środowiska, używana jest za to czysta woda termalna z odwiertów oceanicznych na głębokość ok. 1000m. Proces suszenia jest w 100% naturalny. Trwa zaledwie 2-3 godziny, a temperatura powietrza nie przekracza 850 C. Jako jedyne posiadają Certyfikat TUN Iceland gwarantujący że są w pełni organiczne i ekologiczne.

Subcategories