Centrum mikroorganizmów ProBio Emy, Mikroorganizmy dla rolnictwa, zwierząt, ludzi i domuMapa sklepu
BioKlean Soft 1L Powiększ do pełnego rozmiaru

BioKlean Soft 1L

BioKlean Soft - Delikatny, na bazie wyłącznie naturalnych z upraw ekologicznych składników preparat do wszystkich zadań w domu. Oczyszcza, odświeża i jonizuje środowisko poprzez wypieranie chorobotwórczej mikroflory, zaszczepiając pożyteczne mikroorganizmy w miejscu ich użycia. Ma szeroki zakres zastosowania, jest bezpieczny w stosowaniu, do każdego rodzaju powierzchni.

Więcej szczegółów

32,00 zł

BioKlean Soft powstaje w wyniku naturalnej fermentacji pożytecznych mikroorganizmów wraz z ekologiczną melasą z trzciny cukrowej, jadalnych olejków eterycznych i naturalnych koncentratów soków owocowych. 

ZASTOSOWANIE:

Podłogi i posadzki

Sanitariaty i kuchnie

Szkło i lustra

Tapicerki

Oprysk i kąpiel zwierząt domowych

Czyszczenie dywanów z długim włosem

Odświeżanie żywności

Obiekty użyteczności publicznej

Pranie i biologizacja domu

Baseny i oczka wodne

Rośliny doniczkowe

SKŁAD:

woda rewitalzowana, susz i olejek lawendowy z ekologicznych upraw, koncentrat soków owocowych, fruktoza, kultury żywych mikroorganizmów SCD ProBio Original, SCD Esencja Probiotyczna, SCD Ceramic Powder, fermentacyjny wyciąg z otrębów orkiszowych.

DAWKOWANIE:

Podłogi i posadzki: najpierw warto spryskać 10 % roztworem BioKlean soft™ (np. 500 ml BioKlean soft™ na 5 litrów ciepłej wody) i po odczekaniu kilku minut należy wymyć 2% roztworem (np. 100 ml BioKlean soft™ na 5 litrów ciepłej wody).

Sanitariaty i kuchnie: Sanitariaty i kuchnie spryskujemy roztworem 10% i po kilku minutach czyścimy. Ogranicza występowanie pleśni na fugach i skutecznie blokuje jej rozwój. Mocniejsze zabrudzenia traktujemy bezpośrednio koncentratem i pozostawiamy na noc, po czym czyścimy i spłukujemy.

Szkło i lustra: zwilżamy ich powierzchnię 5% roztworem BioKlean soft i następnie czyścimy ścierką. W przypadku trudnych zabrudzeń należy przygotować silniejsze stężenie – nawet do 50%. Dodanie kilku kropel mydła bardzo dobrze wpływa na skuteczność mycia fug.

Czyszczenie wykładzin i tapicerek: tapicerkę posypać Bokashi, następnie spryskać 10% roztworem BioKlean soft™, pozostawić na noc, a rano odkurzyć odkurzaczem.

Oprysk i kąpiel zwierząt domowych: BioKlean soft™ używamy dla zwierząt w proporcjach od 5% do 10%( 1:19 – 1:9) w formie oprysku, płukanek i kąpieli - wspomaga leczenie chorób skórnych i skaleczeń. Do kąpieli można dodać Mydło Mikroorganiczne – kilka kropel. W celu minimalizowania nieprzyjemnych zapachów zaleca się oprysk miejsc spoczynku zwierząt domowych: posłań, leżanek, terrariów, klatek i kojców roztworem 10% BioKlean soft™ .

Czyszczenie dywanów z długim włosem: Dywan posypać Bokashi, następnie spryskać 10% roztworem BioKlean soft™, pozostawić na noc, a rano odkurzyć odkurzaczem. W przypadku lekkich zabrudzeń odkurzyć po 30 minutach.

Odświeżanie żywności: Wszelkie warzywa i owoce należy opryskać 10% roztworem BioKlean soft™ przed włożeniem ich do lodówki. Mięso moczyć w garnku w roztworze 10% BioKlean soft™. Mycie lodówki roztworem 10% BioKlean soft™.

Pranie i biologizacja domu: BioKlean soft™ stosujemy do tkanin jako dodatek do płukania 1% (1:100). Można dodać kilka kropel Mydła mikroorganicznego, aby zwiększyć efekty działania. Sprawia on, iż tkanina jest przyjemniejsza w dotyku oraz redukuje pozostałości chemicznych detergentów. Można prać bez proszku : Do przegrody na płyn do płukania tkanin wlewamy 50 ml BioKlean soft™, a do przegrody na proszek wlewamy 50 ml ProBio Cleaner. Pościel, wnętrza szaf, mebli, wszystkie pomieszczenia –  opryskiwać roztorem 10% BioeKlean soft™.

Baseny i oczka wodne: 1 litr BioKlean soft™ na 1m3 aplikujemy kilka razy w ciągu sezonu.

Rośliny doniczkowe: Opryskiwanie kwiatów i mycie liści - rozwtór 10%

DZIAŁANIE:

  • skutecznie usuwa zabrudzenia,  
  • odświeża i jonizuje powietrze poprzez wypieranie chorobotwórczej mikroflory
  • ogranicza bądź eliminuje nieprzyjemne zapachy organiczne,
  • spowalnia procesy utleniania wielu materiałów i tworzyw,
  • redukuje alergeny, dezynfekuje i higienizuje miejsca aplikacji,
  • higienizuje i klaruje wodę w małych basenach i oczkach wodnych.
 

PRZECIWWSKAZANIA:

Nie należy mieszać z chemicznymi środkami,  detergentami oraz innymi środkami dezynfekcyjnymi.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

Jest to preparat całkowicie naturalny i bezpieczny dla środowiska, ludzi, zwierząt i roślin. W przypadku dostania się do oczu - przemyć czystą wodą.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

DOSTĘPNE  POJEMNOŚCI:

1L, 5L, 10L, 20L.

ATEST: PZH/HT-2598/2011

KUPUJ TANIEJ Z KARTĄ STAŁEGO KLIENTA


Deklaracja GMO

Etykieta produktu

Etykieta produktu