Centrum mikroorganizmów ProBio Emy, Mikroorganizmy dla rolnictwa, zwierząt, ludzi i domuMapa sklepu
ProBio Ceramika™ 12 szt. Powiększ do pełnego rozmiaru

ProBio Ceramika™ 12 szt.

ProBio Ceramika™ to specjalny rodzaj glinki zaszczepionej probiotykami, wypalanej w wysokich temperaturach w warunkach beztlenowych, ukształtowanej w rurki, które mają szeroki zakres zastosowania.

Więcej szczegółów

16,00 zł

Wypalona ceramika emituje promieniowanie podczerwone dalekiego zakresu o wysokiej emisyjności. Woda filtrowana przez bioceramikę uzyskuje lepsze cechy fizykochemiczne (wyższe parametry jonizacji, lekkie odkwaszenie, niższy potencjał oksydacyjny) przez co jest lepiej przyswajana przez organizm. Stosowana jest m. in., do uzdatniania wody pitnej, przedłuża żywotność produktów spożywczych, eliminuje nieprzyjemne zapachy, ogranicza osadzenie się kamienia w czajniku, poprawia kondycję roślin doniczkowych, działa antybólowo na stawy lub mięśnie, poprawia krążenie.

SKŁAD:

glinki, kompozycje pożytecznych mikroorganizmów, melasa z trzciny cukrowej, restrukturyzowana woda.

Glinki zaszczepione mikroorganizmami przez wiele tygodni leżakują w odpowiedniej wilgotności i temperaturze, a następnie w zależności od przeznaczenia są wypalane w różnych temperaturach od 500 st C do 1200 st C. Kształty wypalonych elementów, bądź naczyń są dopasowane do przyszłego użycia.

DZIAŁANIE:

Ceramiczne bransoletki zakładane na nogi (wystarczy na noc) - powyżej kostki, nadgarstków, czy też na szyję przeciwdziałają sztywnieniu i przykurczom kończyn, redukują ból i uczucie zmęczenia.

Do "energetycznej" kąpieli, nawleczone na sznurek 20-30 sztuk rurek (lub więcej) i umieszczone w wannie podczas kąpieli (polecane dla osób, które cierpią na bóle mięśni, bóle kręgosłupa, zaburzenia krążenia).

Podczas gotowania, umieścić w czajniku 5 -10 sztuk rurek na litr wody.

Kilka sztuk umieścić w pojemniku z wodą pitną np. butelce wody mineralnej.

W przenośnym filtrze typu dzbanek umieścić na dnie 10-15 sztuk rurek.

Przeciwdziała nieprzyjemnym zapachom w lodówce, kredensie, itp. Wystarczy zastosować 5-6 koralików na półkę.

Kilka koralików umieszczonych w szafce na buty usuwa przykry zapach i wilgoć. Również skutkuje umieszczenie 2-3 koralików w każdym bucie po uprzednim zawinięciu ich w kawałek tkaniny.

Po dodaniu do prania, cząsteczki wody stają się mniejsze, dzięki czemu efektywność procesu prania wzrasta. Można włożyć koraliki do woreczka lub skarpety w celu uniemożliwienia zalegania w dolnej części bębna pralki. Brud staje się łatwiejszy do usunięcia, a we wnętrzu pralki nie odkłada się kamień.

ProBio Ceramika™ ma długoterminowe działanie. Kilka razy w roku, w celu przedłużenia właściwości, ceramikę umieszczamy na kilka godzin w roztwór mikroorganiczny np. EmFarma i suszymy na słońcu.

DOSTĘPNE  ILOŚCI:

12 szt., 500 g

KUPUJ TANIEJ Z KARTĄ STAŁEGO KLIENTA