Centrum mikroorganizmów ProBio Emy, Mikroorganizmy dla rolnictwa, zwierząt, ludzi i domuMapa sklepu
ApiBioFarma 1L Powiększ do pełnego rozmiaru

ApiBioFarma 1L

ApiBioFarma - Mieszanka Paszowa Uzupełniająca dla rodziny pszczelich (wzbogacona o zioła) nr weterynaryjny PL 0214826 p.  Kompozycja mikroorganizmów wytworzona w naturalnym procesie fermentacji, z udziałem pożytecznych mikroorganizmów, melasy z trzciny cukrowej i dodatku 9 ziół. 

Więcej szczegółów

55,00 zł

ApiBioFarma - Preparat probiotyczny, który swoim działaniem poprawia jakość i zdrowotność w ulu i w jego otoczeniu. Pożyteczne mikroorganizmy w nim występujące  wypierają chorobotwórczą mikroflorę, utrwalając dobrostan w miejscach ich użycia. Preparat jest w pełni bezpieczny i przyjazny dla zdrowia roślin, zwierząt i ludzi.
 
SKŁAD:
specjalnie dobrane szczepy pożytecznych mikroorganizmów, ich metabolity, wyciągi ziół (liść melisy, liść rozmarynu, liść szałwii, liść orzecha włoskiego, liść mięty, liść pokrzywy, owoc anyżku, czarnuszka, ziele bylicy bożego drzewka) i mikroelementy

DZIAŁANIE: 

poprawa kondycji rodzin osłabionych;

wydłużenie żywotności pszczół robotnic;

stabilizacja dobrostanu rodzin pszczelich;

ograniczenie rozwoju mikroflory chorobotwórczej;

poprawa procesów trawienia, zwiększenie strawności pokarmu;

ograniczenie zatruć pokarmowych;

poprawa warunków sanitarnych w gnieździe;

ZASTOSOWANIE I DAWKOWANIE:      

Higienizacja ula i ramek: Wykonać oprysk wnętrza ula roztworem ApiBioFarma™ spryskać wnętrze po usunięciu zanieczyszczeń w proporcji 500ml ApiBioFarma™ / 3 litry wody bez chloru (na około 10 uli) Zalecany oprysk całego gniazda włącznie z pszczołami. Opryskiwać ramki i miejsca, na których pojawiły się oznaki pleśni, pryskać porażony czerw, dezynfekować narzędzia do pracy w pasiece, spryskiwać ule przed zasiedleniem odkładów.Do aplikacji najlepiej używać opryskiwacza ciśnieniowego.

Jeżeli pszczoły chorują opryskiwać również zewnętrzne  powierzchnie ula i jego otoczenie.

Dodatek do wody do pojenia: 1 litr ApiBioFarma™/150 litrów wody (dobór dawki zależy od indywidualnej oceny kondycji rodzin pszczelich). 1 litr ApiBioFarma™ wystarcza na około 20 rodzin.

Dodatek do syropu: Na zimę i w okresie wiosennym: 50 ml na rodzinę.

PRZECIWWSKAZANIA:       

Nie należy mieszać z chemicznymi środkami ochrony roślin, nawozami sztucznymi, detergentami oraz środkami dezynfekcyjnymi.

Nie należy przeprowadzać zabiegów podczas silnego nasłonecznienia.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w cimnym i chłodym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Po otwarciu przechowywać w lodówce.

DOSTĘPNE POJEMNOŚCI:

1L

KUPUJ TANIEJ Z KARTĄ STAŁEGO KLIENTA


Deklaracja GMO

Etykieta produktu

Etykieta produktu